Jsme PROTIMEA !

nová firma s bohatou historií. Ptáte se, jak je to možné? Jednoduše, za zrodem PROTIMEI stojí lidé, kteří v oboru výživového poradenství pomohli prvnímu klientovi již více než před 11 lety.

Jsme skvěle vybaveni, máme moderní zázemí

Hubnutí na bázi ketózy? Ale samozřejmě, pomůžeme Vám s ním od A do Z. Projděte si třemi, nebo čtyřmi fázemi naší diety a dosáhněte požadovaného výsledku!

Není to složité, prostě se budete stravovat našimi proteinovými výrobky, které proložíte „normálním“ jídlem bohatým na bílkoviny a chudým na sacharidy a tuky☺

Nejedná se o žádné zázračné koktejly, jde o kvalitní proteinové výrobky – skladem máme na 200 druhů proteinových jídel!

Individuální a dlouhodobý přístup je klíč

Jakmile dosáhnete své vysněné váhy, budete-li chtít, stále o Vás budeme pečovat v rámci pravidelných kontrol – naši klienti si tento odborný dohled jen pochvalují. Že to zní zajímavě, ale hlavně chcete vědět, jak to vše začíná a probíhá?

Jednoduše.

Prostě přijdete na vstupní konzultaci, kde s Vámi vše probereme, změříme potřebné hodnoty Vašeho těla na speciální bioimpedanční váze a dle výsledků Vám na míru sestavíme dietní plán.

Nebudete hladovět!

Dle své chuti si vyberete z nabídky 200 proteinových jídel. Než se rozloučíme, stanovíme si taktéž pravidelné kontroly, přičemž v případě jakýchkoliv nejasností Vám budeme denně k dispozici na telefonu.

Pak už jen budete sledovat, co se z vaší hmotností bude dít. Víme, že bude nejen překvapena Vaše osobní váha, až na ni po nějaké době vstoupíte☺