Dagmar Špaňhelová

Zdravý životní styl?

Rok 2001 byl pro mne zlomový, nebavila mě práce a stále mi chybělo něco v čem bych se mohla realizovat, vždy jsem se zajímala o pohyb a zdravý životní styl. I když jsem asi jedna z mála, která se tomuto začala věnovat, aniž bych to sama potřebovala, inspirovalo mě to a vrhla jsem se do toho, za podpory rodiny, plnou parou.

Začalo to Studiem pro ženy, které bylo zaměřeno na cvičení na rekondičních stolech a tvarování postavy na masážních strojích rolletic. K tomu jsem společně s dietní sestrou vypracovávaly jídelníčky na míru. Na svou dobu to byl ,,bům“. Jenže bylo to velmi pracné a pro klienty velice náročné, odvažovat si každý gram jídla.

Snažila jsem se tedy najít něco lepšího, rychlejšího, efektivnějšího… A podařilo se. Proteinová dieta!

Proteinová dieta

Bylo až neuvěřitelné, co tato metoda dokáže, hubnutí pouze z tuků a ne svaloviny, či vody, jako to bylo u všech diet. Dostala jsem se k proteinové dietě Medidiet a Dietalegre, která fungovala, ale bohužel časté výpadky a nesrovnalosti s dodavateli mě přinutili jít svou vlastní cestou, a tak vznikla PROTIMEA, rodinná firma, kde máme největší a nejkvalitnější výběr jídel na trhu.

Pomohla jsem již tisícům lidí dostat se ke své vysněné váze. Ráda pomohu i Vám!

Chci začít hubnout!

Jsem zde s lidmi, kteří vědí, co dělají a dělají to skvěle, a díky tomu všemu jdou vaše kila tak krásně dolů. Děkuji Leonce, Radimovi a Ondrovi.

Dagmar Špaňhelová

Náš tým