Často kladené otázky

Kolik to stojí?

Proteinová jídla stojí okolo 70 Kč za porci. Pokud budete chtít hubnout pod dohledem odborníka, tak vstupní konzultace, ve které máte veškerý servis (měření na bioimpedanční váze, pravidelné konzultace, „přítele na telefonu“, motivaci) stojí 2 590 Kč.

Cena celého procesu hubnutí je velmi individuální a záleží na mnoha faktorech (pohlaví, věk, výška, váha, zdravotní omezení, zaměstnání, atd.) Proto se nedá přesně, bez těchto údajů konkretizovat. Například zdravá žena ve středním věku s výškou 180 cm a váhou 100 kg, která chce shodit 20 kg zabere cca 3–4 měsíce a vyjde v průměru okolo 5 000 Kč za měsíc, což je nějakých 170 Kč na den, to dnes utratíte na kafíčku ani nemrknete.

Garance vrácení peněz

My v Protimei už dobře víme, že proteinová dieta opravdu funguje a jsme schopni Vám to garantovat vrácením veškerých financí, které jste u nás nechali, pokud do první kontroly (7 – 10 dní od první návštěvy) nic nezhubnete. Jelikož jsme tuto situaci za 14 let naší praxe nezažili, tak si můžete být jisti, že již po týdnu uvidíte výsledek.

Za kolik dní uvidím efekt?

První úbytek váhy s naší proteinovou dietou zaznamenáte již v prvním týdnu, kdy se dostanete to tzv. ketózy. Pokud by se tak nestalo, garantujeme Vám vrácení peněz.

Může dietu PROTIMEA opravdu každý?

Odpověď zní bohužel ne, i naše proteinová dieta má své úskalí a tím jsou kontraindikace neboli zdravotní omezení. Do programu nemohou vstoupit například lidé s těžkým onemocněním ledvin, jater a srdce, diabetici 2. typu, dále pak mladiství pod 18. let, těhotné a kojící matky.

Vše ještě záleží na individuálním posouzení našeho odborníka na dietní poradenství a případné konzultaci s našim lékařem.

Bonusový program

Za každého nového zákazníka, kterého přivedete, dostanete 7 jídel ZDARMA (490 Kč). Pokud každý měsíc přivedete 2 nové klienty, za rok ušetříte 11 760 Kč.

Spousta naších klientů si první měsíc diety zaplatí sama a díky tomu, že přivedou své kamarády a známé, mají zbytek diety buď úplně zdarma nebo s výraznou slevou.

Jak to funguje

Jednoduše! Není to jen fráze, opravdu to funguje jednoduše, stačí dodržet pár zásad a hubnutí jde samo.

Proteinová dieta PROTIMEA je rozdělena do 4 po sobě jdoucích fází, v každé z těchto fází konzumujete naše proteiny a od 2. fáze i své vlastní jídlo, omezí se příjem cukrů a tuků a naopak zvýšíme podíl bílkovin. Tímto se dostanete do tzv. ketózy, což je stav, kdy se Vaše tělo živí pouze a jenom Vaším již uloženým tukem a nesahá do zásob vody nebo bílkovin, jak to bývá u nízkosachari­dových diet. Obrovská výhoda ketózy je, že nemáte hlad.

Velmi důležitou a zásadní věcí je to, že Vás naučíme se správně a pravidelně stravovat tak, aby po skončení diety nedošlo k JOJO efektu.

Dostaví se po skončení diety JOJO efekt?

JOJO efekt je opravdu velký strašák všech diet, respektive času po dietě. Když se na to podíváme velmi laickým okem a vzpomeneme si na fyziku v základní škole, dojdeme k jednoduchému faktu. Pokud je příjem vyšší než výdej, začneme automaticky přibírat. Proto Vás naučíme kdy, jak a co správně jíst, tak aby k JOJO efektu nedošlo. Avšak pokud se po skončení diety vrátíte k celodennímu hladovění a poté útoku na ledničku nebo fastfoodům, můžete očekávat číslo na váze stejné, ne-li horší jako před dietou.

Můžu se stravovat i jinými proteiny než od Vás?

Samozřejmě můžete, nebudeme Vám to zakazovat, ale pozor! Můžeme Vám garantovat, že máme nejlepší proteiny co se týká složení a hlavně chuti na českém trhu, odebíráme pouze od těch nejlepších světových výrobců. Pokud jste již někdy v minulosti vyzkoušeli nějaké levné napodobeniny, většinou cenově okolo 30 – 50 Kč, určitě jste z nich po chuťové stránce nadšeni nebyli.

Navíc u nás si opravdu vyberete, máme přes 200 příchutí, takže nebudete závislí jen na nějakém vanilkovém prášku nebo rajčatové polévce.

Klidně nám zavolejte a domluvíme se na ochutnávce přímo u nás.

Nejsem z Ostravy můžu u Vás hubnout?

ANO! Jsme schopni vám poskytnout veškerý servis po telefonu, skype nebo e-mailu. Kilometry pro nás nejsou překážkou. Proteiny Vám pak pošleme přepravní společností PPL.

Pokud jste ze zahraničí, také v tom není problém, máme klienty z Německa, Polska, Slovenska, Anglie a dokonce i z USA.

Musím brát nějaké podpůrné přípravky nebo léky?

Zásadně ne, proteinová dieta PROTIMEA je velmi účinný a navíc přírodní způsob hubnutí, bez použití jakékoliv chemie či jiných doplňku. Jediné co je nutné doplňovat jsou vitamíny a to zejména hořčík, vápník a omega 3.

Veškeré medikamenty, které jste byli zvyklí brát před dietou, budete samozřejmě brát i během diety, výjimkou budou například kapsle na bolest v krku, které obsahují zbytečně mnoho cukrů, ale to se dá přežít :)

Je proteinová dieta nebezpečná?

Pro zdravého člověka je proteinová dieta absolutně vhodná a žádné nebezpečí neskrývá. Mnohem nebezpečnější a zdraví škodlivější je nadváha nebo například konzumace velkého množství alkoholu.

Nenašli jste odpovědi na Vaši otázku?
Neváhejte nám napsat, rádi Vám odpovíme.

zeptejte se nás